nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Lubin, Polne

Lubin, Polne
mieszkanie na wynajem

DME-MW-5385

Do wynajęcia mieszkanie na Os. Polnym  o pow. 31.43 m2, położone na 1-piętrze w bloku 4-piętrowym Mieszkanie  bardzo zadbane. Umeblowane, kuchnia w zabudowie. Opłaty SM  464zł.  Cena wynajmu –  1550zł  + czynsz 464zł + Kaucja 2000zł + media (woda, prąd ). Wymagane ...

Powierzchnia
31,43 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
49,32 zł
cena 1 550
mieszkanie na wynajem - Lubin, Polne
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Świerczewskiego

Lubin, Świerczewskiego
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5384

  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 3 pokojowe o pow. 57m2; usytuowane na 2. piętrze w budynku z windą. Mieszkanie jest rozkładowe, dwustronne, z balkonem i piwnicą. Doskonała lokalizacja- w pobliżu szkoła, przedszkole, przystanki komunikacji miejskiej, ...

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 473,68 zł
cena 369 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Świerczewskiego
nowa oferta
dom na sprzedaż - Lubin

Lubin
dom na sprzedaż

DME-DS-5383

Do sprzedania  komfortowy dom w zabudowie szeregowej (szereg skrajny) o powierzchni 158m2, położony w spokojnej części Lubina, pośród nowych domów jednorodzinnych. Rok budowy 2011. Budynek parterowy z użytkowym poddaszem, z garażem w bryle budynku. UKŁAD POMIESZCZEŃ: PARTER:  ...

Powierzchnia
158,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
500 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 177,22 zł
cena 1 450 000
dom na sprzedaż - Lubin
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
mieszkanie na wynajem

DME-MW-5382

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
31,58 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Lubin, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Lubin, Zalesie

Lubin, Zalesie
mieszkanie na wynajem

DME-MW-5381

NAJEM! os.Zalesie. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,78m2 z tarasem Usytuowane na parterze w bloku trzypiętrowym. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym osiedlu Mieszkanie umeblowane. Kuchnia  w zabudowie wraz ze sprzętem AGD . Opłata do Zarządcy 207zł. dodatkowo  ...

Powierzchnia
37,78 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
50,29 zł
cena 1 900
mieszkanie na wynajem - Lubin, Zalesie
nowa oferta
dom na sprzedaż - Wińsko

Wińsko
dom na sprzedaż

DME-DS-5380

Węgrzce - Gmina Wińsko - tylko 229 000zł  Tylko u nas - oferta na wyłączność! Nieruchomość idealna dla osób ceniących spokój i kontakt z naturą! Polecamy Państwu niewielki i uroczy dom usytuowany na działce o pow. 1841 m2 w miejscowości Węgrzce w gminie Wińsko ...

Powierzchnia
120,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 841 m²
Cena za m2
1 908,33 zł
cena 229 000
dom na sprzedaż - Wińsko
Kryteria wyszukiwania

rozumiem