nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Ustronie

Lubin, Ustronie
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5370

Bezczynszowy apartament z prywatnym ogrodem – 75 m² + miejsce postojowe Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego apartamentu o powierzchni 75 m², położonego na pierwszym piętrze budynku, który łączy komfort życia w przestronnym wnętrzu z możliwością ...

Powierzchnia
75,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 720,00 zł
cena 729 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Ustronie
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Świerczewskiego

Lubin, Świerczewskiego
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5369

2 pokoje z balkonem, 46 M2 - Lubin, Os. Świerczewskiego Serdecznie polecamy nowe i pachnące świeżością zlokalizowane na II piętrze bloku IV piętrowego przy ul. II Brygady Legionów w Lubinie. Mieszkanie rozkładowe, II stronie z możliwością wydania kluczy od razu ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 586,96 zł
cena 349 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Świerczewskiego
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Rudna

Rudna
dom na sprzedaż

DME-DS-5368

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Sprzedaż lub zamiana na mieszkanie w Lubinie lub w Polkowicach! Na sprzedaż wyjątkowy dom z duszą, położony w malowniczej, historycznej części Gminy Rudna – w miejscowości Brodów. Budynek pochodzi z połowy XIX wieku, o klasycznej ...

Powierzchnia
260,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 700 m²
Cena za m2
996,15 zł
cena 259 000
dom na sprzedaż - Rudna
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Niemstów

Lubin (gw), Niemstów
dom na sprzedaż

DME-DS-5367

Niebywała okazja!  Tylko u nas!  Oferta dla osób, które nie boją się remontów, ale cenią spokojną okolicę i marzą o domu z dużym oczkiem wodnym! Polecamy Państwu parterowy dom wolnostojący o pow. około 100 m2, położony 10 km od Lubina w miejscowości Niemstów ...

Powierzchnia
105,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 200 m²
Cena za m2
2 371,43 zł
cena 249 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Niemstów
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Świerczewskiego

Lubin, Świerczewskiego
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5366

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE OKOLICE GALERII CUPRUM Os. ŚWIERCZEWSKIEGO mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,20m2 położone na parterze w bloku 4-pietrowym. Mieszkanie rozkładowe, do każdego pokoju oddzielne wejście z przedpokoju. Kuchnia jasna, duża ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
przyziemie
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 542,86 zł
cena 264 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Świerczewskiego
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5365

NIE SZUKAJ DALEJ -OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ; DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE.   Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 42,13m2, położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w samym Centrum miasta( Rynek) Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z balkonem. Okna PCV. Jasna ...

Powierzchnia
42,13 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 663,66 zł
cena 365 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem