oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne

Lubin, Polne
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5377

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Serdecznie polecamy jasne i przestronne mieszkanie o pow. 53,7m2 usytuowane na IV piętrze bloku bez windy na ul. Jesionowej w Lubinie. Mieszkanie jest dwustronne, rozkładowe i istnieje możliwość wydzielenia trzeciego pokoju poprzez ...

Powierzchnia
53,70 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 871,51 zł
cena 369 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne
nowa oferta
działka na sprzedaż - Ścinawa (gw), Dąbrowa Dolna, Dąbrowa Środkowa

Ścinawa (gw), Dąbrowa Dolna, Dąbrowa Środkowa
działka na sprzedaż

DME-GS-5376

Tylko u nas!!! Na sprzedaż działka budowlana o pow. 30 arów położona w spokojnej miejscowości - Dąbrowa Środkowa,  położonej zaledwie 5km od Ścinawy i 10 km od Lubina. Działka ma klasyczny prostokątny kształt o wym. 47 m x 56 m i graniczy ze starym, poniemieckim ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
63,00 zł
cena 189 000
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Rudna, Stara Rudna

Rudna, Stara Rudna
działka na sprzedaż

DME-GS-5375

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż świetnie usytuowana działka budowlana położona w spokojnej i malowniczo położonej miejscowości Stara Rudna - zaledwie 2 km od Rudnej i 15 km od Lubina. Nieruchomość o pow. 1300 m2 posiada dojazd drogą asfaltową i ...

Powierzchnia
1 300,00 m2
Cena za m2
122,31 zł
cena 159 000
działka na sprzedaż - Rudna, Stara Rudna
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubin, Świerczewskiego

Lubin, Świerczewskiego
dom na sprzedaż

DME-DS-5374

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS-  NIE SZUKAJ DALEJ. LUBIN!  Nieruchomość  z opłatą do Zarządcy 180zł. i własnym ogrzewaniem gazowym w zabudowie szeregowej w Lubinie, szereg dwupoziomowy  o powierzchni  całkowitej  127.49m2, w tym garaż 16,78m2. Nieruchomość posiada kuchnie ...

Powierzchnia
127,49 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 020,16 zł
cena 895 000
dom na sprzedaż - Lubin, Świerczewskiego
oferta na wyłączność
obiekt na sprzedaż - Ścinawa

Ścinawa
obiekt na sprzedaż

DME-BS-5373

Hala, lokal usługowy - warsztat samochodowy z wulkanizacją – gotowy biznes z potencjałem! Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Lokalizacja: Ścinawa Powiat Lubiński – 15 km od Lubina, 60 km od Wrocławia Powierzchnia działki: 2652 m² Powierzchnia warsztatu: 212 ...

Powierzchnia
2 652,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 652 m²
Cena za m2
357,84 zł
cena 949 000
obiekt na sprzedaż - Ścinawa
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Chocianów

Chocianów
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5372

Tylko u nas! oferta na wyłączność! Przestronne mieszkanie w kamienicy do kapitalnego remontu - Chocianów Mamy przyjemność przedstawić Państwu bezczynszowe, 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 107m2, położone na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w Chocianowie. Lokal ...

Powierzchnia
107,40 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 342,64 zł
cena 359 000
mieszkanie na sprzedaż - Chocianów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem