oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubin, Świerczewskiego

Lubin, Świerczewskiego
dom na sprzedaż

DME-DS-5374

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS-  NIE SZUKAJ DALEJ. LUBIN!  Nieruchomość  z opłatą do Zarządcy 180zł. i własnym ogrzewaniem gazowym w zabudowie szeregowej w Lubinie, szereg dwupoziomowy  o powierzchni  całkowitej  127.49m2, w tym garaż 16,78m2. Nieruchomość posiada kuchnie ...

Powierzchnia
127,49 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 020,16 zł
cena 895 000
dom na sprzedaż - Lubin, Świerczewskiego
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Rudna

Rudna
dom na sprzedaż

DME-DS-5368

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Sprzedaż lub zamiana na mieszkanie w Lubinie lub w Polkowicach! Na sprzedaż wyjątkowy dom z duszą, położony w malowniczej, historycznej części Gminy Rudna – w miejscowości Brodów. Budynek pochodzi z połowy XIX wieku, o klasycznej ...

Powierzchnia
260,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 700 m²
Cena za m2
996,15 zł
cena 259 000
dom na sprzedaż - Rudna
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Niemstów

Lubin (gw), Niemstów
dom na sprzedaż

DME-DS-5367

Niebywała okazja!  Tylko u nas!  Oferta dla osób, które nie boją się remontów, ale cenią spokojną okolicę i marzą o domu z dużym oczkiem wodnym! Polecamy Państwu parterowy dom wolnostojący o pow. około 100 m2, położony 10 km od Lubina w miejscowości Niemstów ...

Powierzchnia
105,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 200 m²
Cena za m2
2 371,43 zł
cena 249 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Niemstów
nowa oferta
dom na sprzedaż - Lubin

Lubin
dom na sprzedaż

DME-DS-5357

Oferta dla wymagającego klienta! Tylko u nas! Serdecznie polecamy oryginalny dom parterowy o pow. 198 m2 położony na malowniczej działce o pow. 24 ary usytuowany 5km od Lubina. Budynek został wybudowany w 2008 roku według indywidualnego projektu, a trzy lata ...

Powierzchnia
198,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 387 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 818,18 zł
cena 1 350 000
dom na sprzedaż - Lubin
nowa oferta
dom na sprzedaż - Rudna, Miłogoszcz

Rudna, Miłogoszcz
dom na sprzedaż

DME-DS-5355

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Dom wolnostojący w malowniczo położonej miejscowości - Miłogoszcz - 20 km od Lubina Na sprzedaż dom jednorodzinny przeznaczony do kapitalnego remontu, położony na przestronnej działce o powierzchni 18 arów. Nieruchomość stanowi ...

Powierzchnia
260,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 800 m²
Cena za m2
1 342,31 zł
cena 349 000
dom na sprzedaż - Rudna, Miłogoszcz

Ścinawa
dom na sprzedaż

DME-DS-5350

Dom wolnostojący do remontu - miejscowość Zaborów - Gmina Ścinawa Tylko u nas! Nie szukaj dalej! Oferta dla osób poszukujących kompaktowego i bezczynszowego lokalu z ogrodem! Polecamy Państwu niewielki dom pochodzący z lat 60 - tych o pow. około 85 m2 i usadowiony ...

Powierzchnia
85,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
708 m²
Cena za m2
3 823,53 zł
cena 325 000
dom na sprzedaż - Ścinawa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem