nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Lubin, Zalesie

Lubin, Zalesie
mieszkanie na wynajem

DME-MW-5363

NAJEM! os.Zalesie. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 60,3m2  z  tarasem o powierzchni 30m2 Usytuowane na parterze w bloku trzypiętrowym. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym osiedlu monitorowanym z zamkniętym tylko dla mieszkańców placem zabaw. We wszystkich oknach ...

Powierzchnia
60,30 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
41,46 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Lubin, Zalesie
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Lubin, Przylesie

Lubin, Przylesie
mieszkanie na wynajem

DME-MW-5361

Serdecznie polecamy przestronną kawalerkę o pow. 33m2 z balkonem usytuowaną na 7 piętrze wieżowca na lubińskim Osiedlu Przylesie. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z balkonem, odrębnej kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Lokal zadbany, odświeżony - idealny ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
7
Cena za m2
40,91 zł
cena 1 350
mieszkanie na wynajem - Lubin, Przylesie
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Lubin, Zalesie

Lubin, Zalesie
mieszkanie na wynajem

DME-MW-5360

Nowy apartament z miejscem postojowym w podziemnym garażu - Pierwszy najem! Mamy przyjemność zaproponować Państwu gustownie urządzony apartament o pow. 40 m2, składający się z: - salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, - odrębnej sypialni z szafą i łóżkiem, - ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
62,50 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Lubin, Zalesie
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Lubin, Staszica

Lubin, Staszica
mieszkanie na wynajem

DME-MW-5358

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z loggią na V piętrze wieżowca przy ul. Mickiewicza w Lubinie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi - w tym jednego przejściowego, niewielkiej kuchni, łazienki z toaletą i przedpokoju. Mieszkanie jest wyposażone w niezbędne ...

Powierzchnia
35,60 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
42,13 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Lubin, Staszica

Lubin, Wyżykowskiego
mieszkanie na wynajem

DME-MW-5346

Mamy przyjemność zaproponować Państwu do wynajęcia bardzo zadbane, dwupokojowe mieszkanie o pow. 36 m2 usytuowane na 3 piętrze bloku przy ul. Krupińskiego w Lubinie. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon, małej sypialni z szafą w zabudowie, odrębnej kuchni, ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
47,22 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Lubin, Wyżykowskiego

Lubin, Staszica
mieszkanie na wynajem

DME-MW-5323

Mieszkanie 2-pokojowe • 4-piętro •   ul. Mickiewicza     Odstępne: 1 650 zł Czynsz: 582 zł + media wg zużycia   Do wynajęcia  2-pokojowe mieszkanie położone na 4-piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku  przy ul. Mickiewicza. Lokal idealny dla pary, singla ...

Powierzchnia
44,30 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
37,25 zł
cena 1 650
mieszkanie na wynajem - Lubin, Staszica
Kryteria wyszukiwania

rozumiem