Lubin, Centrum
obiekt na sprzedaż

DME-BS-5352

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE- WYŁĄCZNOŚĆ ! Posiadamy na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny  w samym Centrum Lubina - bardzo wysoka rozpoznawalność lokalizacji ! Powierzchnia użytkowa budynku, to 461,32m2 Budynek podpiwniczony ( 143m2) powierzchnia działki- ...

Powierzchnia
461,32 m2
Powierzchnia działki [m2]
515 m²
Cena za m2
1 864,22 zł
cena 860 000
obiekt na sprzedaż - Lubin, Centrum

Ścinawa
dom na sprzedaż

DME-DS-5350

Dom wolnostojący do remontu - miejscowość Zaborów - Gmina Ścinawa Tylko u nas! Nie szukaj dalej! Oferta dla osób poszukujących kompaktowego i bezczynszowego lokalu z ogrodem! Polecamy Państwu niewielki dom pochodzący z lat 60 - tych o pow. około 85 m2 i usadowiony ...

Powierzchnia
85,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
708 m²
Cena za m2
3 823,53 zł
cena 325 000
dom na sprzedaż - Ścinawa
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5349

Tylko u nas! Nie szukaj dalej! Serdecznie polecamy 3 pokojowe, przytulne mieszkanie usytuowane na parterze IV piętrowego bloku - przy ul. Krasickiego w Lubinie. Mieszkanie o pow. 54,30 m2 składa się z przejściowego pokoju dziennego z loggią, 2 sypialni, odrębnej ...

Powierzchnia
54,30 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 427,26 zł
cena 349 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum

Lubin, Wyżykowskiego
mieszkanie na wynajem

DME-MW-5346

Mamy przyjemność zaproponować Państwu do wynajęcia bardzo zadbane, dwupokojowe mieszkanie o pow. 36 m2 usytuowane na 3 piętrze bloku przy ul. Krupińskiego w Lubinie. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon, małej sypialni z szafą w zabudowie, odrębnej kuchni, ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
47,22 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Lubin, Wyżykowskiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Rudna, Gwizdanów

Rudna, Gwizdanów
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5343

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Szukasz przestronnego mieszkania z szybkim dostępem do terenów zielonych i stacji PKP? Ta nieruchomość spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Polecamy przestronne, 4 pokojowe mieszkanie usytuowane w miejscowości Gwizdanów - zaledwie ...

Powierzchnia
75,00 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 786,67 zł
cena 359 000
mieszkanie na sprzedaż - Rudna, Gwizdanów
bez prowizji
dom na sprzedaż - Rudna, Chobienia

Rudna, Chobienia
dom na sprzedaż

DME-DS-5342

NIE SZUKAJ DALEJ OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!! - BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO  Wyjątkowa rezydencja nad Odrą – prywatność, natura i ponadczasowa jakość. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości położonej ...

Powierzchnia
149,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 300 m²
Cena za m2
9 731,54 zł
cena 1 450 000
dom na sprzedaż - Rudna, Chobienia
Kryteria wyszukiwania

rozumiem