nowa oferta
49,32 zł/m2 cena: 1 550 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do wynajęcia mieszkanie na Os. Polnym  o pow. 31.43 m2, położone na 1-piętrze w bloku 4-piętrowym Mieszkanie  bardzo zadbane. Umeblowane, kuchnia w zabudowie. Opłaty SM  464zł. 

Cena wynajmu –  1550zł  + czynsz 464zł + Kaucja 2000zł + media (woda, prąd ).

Wymagane podpisanie umowy okazjonalnej i podpisanie oświadczenia u Notariusza.
 

NIE SZUKAJ DALEJ- ZADZWOŃ ! OBEJRZYJ ! NEGOCJUJ!

 
Potrzebujesz więcej informacji o tej ofercie lub chcesz negocjować cenę?
zadzwoń!

KONTAKT:
Marcin - 726 692 576

Iwona Martynowicz Laskowska
tel. 660 97 97 15

 
Biuro Nieruchomości  ul. Rynek 1
tel. 660 97 97 15;
Pełna oferta na www.nieruchomosci-lubin.eu

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty DME-MW-5385
Powierzchnia 31,43 m²
Powierzchnia użytkowa 31,43 m²
Liczba pokoi 1
Piętro 1
Rodzaj budynku blok
Kaucja zabezp. 2000
Opłaty w czynszu administracja, CO, Części wspólne, fundusz remontowy, wywóz nieczystości
Opłaty wg liczników gaz, prąd, woda
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu bardzo dobry
Mies. czynsz admin. 450 PLN
Okna PCV
Balkon brak
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Lubin, Przylesie

Lubin, Przylesie
mieszkanie na wynajem

DME-MW-4742

Oferujemy Państwu do wynajęcia jasne i przytulne mieszkanie usytuowane na VIII piętrze wieżowca przy ul. Orlej w Lubinie. Nieruchomość o pow.  33,5 m2 składa się z sypialni, pokoju dziennego z wyjściem na loggię, aneksu kuchennego, przedpokoju oraz łazienki z WC. Mieszkanie ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
48,48 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Lubin, Przylesie

Lubin, Ustronie
mieszkanie na wynajem

DME-MW-4831

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 62m2 położone na os. Ustronie III ul. Gwarków, mieszkanie 3 pokojowe z balkonem. Rozkładowe, dwustronne. Kuchnia umeblowana. Czynsz najmu 1700zł.+ czynsz mieszkaniowy z centralnym ogrzewanie 690zł.   dodatkowo media. Najem okazjonalny   Potrzebujesz ...

Powierzchnia
62,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
24,19 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Lubin, Ustronie

Lubin, Przylesie
mieszkanie na wynajem

DME-MW-5311

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 46,5 m² z dwoma balkonami w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Przylesie w Lubinie. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w budynku z dwoma windami. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju orasz ...

Powierzchnia
46,50 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
34,41 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Lubin, Przylesie

Lubin, Staszica
mieszkanie na wynajem

DME-MW-5323

Mieszkanie 2-pokojowe • 4-piętro •   ul. Mickiewicza     Odstępne: 1 650 zł Czynsz: 582 zł + media wg zużycia   Do wynajęcia  2-pokojowe mieszkanie położone na 4-piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku  przy ul. Mickiewicza. Lokal idealny dla pary, singla ...

Powierzchnia
44,30 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
37,25 zł
cena 1 650