nowa oferta
11 462,96 zł/m2 cena: 619 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!

Os. ZALESIE bezczynszowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54m2 + 18m2 tarasu.

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w nowym budownictwie. Lokal jest rozkładowy, dwustronny i bardzo funkcjonalny. 

Nieruchomość została wykończona materiałami wysokiej jakości z dbałością o detale. Ściany wykończone gładziami, nowoczesna aranżacja oraz spójny standard wnętrza sprawiają, że mieszkanie jest gotowe do zamieszkania bez żadnych dodatkowych nakładów finansowych.

Ogromnym atutem jest przestronny taras o powierzchni 18 m² – idealne miejsce do wypoczynku, spotkań z rodziną czy stworzenia własnej strefy relaksu.

W cenie pozostaje całe wyposażenie mieszkania.

Dodatkowe informacje:

• ogrzewanie własne gazowe – piec dwufunkcyjny,

• niski czynsz,

• nowoczesny budynek z windą,

• łazienka wyposażona w komfortowy prysznic,

• mieszkanie bardzo zadbane i gotowe do wprowadzenia.

Idealna propozycja zarówno dla rodziny, jak i osób szukających komfortowego mieszkania w nowoczesnym standardzie.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.

W sąsiedztwie znajdują się: osiedle bloków mieszkalnych, sklepy spożywcze, las. 

Cena 619.000 zł

Szczegółowe informacje:

Biuro Nieruchomości Iwona Martynowicz Laskowska ul. Rynek 1

59-300 Lubin

Iwona 660*97*97*15
tel. Marcin 726* 692* 576

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

Zapewniamy kompleksową pomoc na każdym etapie transakcji.

KUP Z NAMI ! i ZYSKAJ 7 CENNYCH KORZYŚCI :

- profesjonalną obsługę, gwarantowaną ponad 14-letnim doświadczeniem

- kompleksowe wsparcie Agenta na każdym etapie transakcji

- gwarancję bezpiecznego zakupu

- oszczędność czasu

- bezpłatną i szybką ocenę zdolności kredytowej

-BEZPŁATNĄ pomoc w uzyskaniu kredytu na najlepszych warunkach

- KOMPLEKSOWE doradztwo

Świadczymy usługi pośrednictwa na podstawie umowy,

która zapewnia bezpieczeństwo transakcji i pełne wsparcie naszych doradców.

Do ceny transakcyjnej nieruchomości należy doliczyć koszt notarialny i koszt obsługi biura nieruchomości.

Ze względów bezpieczeństwa prezentacja nieruchomości wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych:

imienia, nazwiska a także złożenia podpisu na wskazaniu adresowym i dokumentów dot. RODO

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Nota prawna

 

Nota prawna

Szczegóły

Symbol oferty DME-MS-5387
Powierzchnia 54,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro parter
Rodzaj budynku nowe budownictwo
Standard
Stan lokalu wysoki standard
Mies. czynsz admin. 420 PLN

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Lubin, Zalesie
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5331

***REZERWACJA*** SPRZEDAŻ Z WYPOSAŻENIEM- większa część wyposażenia pozostaje w cenie nieruchomości.  Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m² z tarasem aż 30 m². Mieszkanie jest rozkładowe, dwustronne. Najważniejsze atuty ...

Powierzchnia
50,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 881,19 zł
cena 499 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Zalesie
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Ustronie

Lubin, Ustronie
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-4985

OKAZJA!!!  Jeśli szukasz przestrzeni, która łączy nowoczesną prostotę, funkcjonalność i klimat miejskiego życia – to mieszkanie w strukturze betonu jest właśnie dla Ciebie! Gorąco polecamy 3 pokojowe, urządzone w minimalistycznym stylu mieszkanie usytuowane na ...

Powierzchnia
62,31 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 526,88 zł
cena 469 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Ustronie
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne

Lubin, Polne
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5092

Dwupoziomowe, bezczynszowe o pow. 72m2. o podwyższonym standardzie. Mieszkanie składa się z 3 pokoi. Na dolnym poziomie znajduje się przestronny salon połączony z kuchnią,  oraz pomieszczenie gospodarcze, góra to dwie sypialnie oraz łazienka z WC. Mieszkanie czyste ...

Powierzchnia
72,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 875,00 zł
cena 639 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne

Lubin, Polne
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5309

NIE SZUKAJ DALEJ - OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE. SZANOWNI PAŃSTWO! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży  nowoczesnego, przestronnego 3 pokojowego mieszkania, w  którym remont generalny przeprowadzono  w roku 2021. Nieruchomość usytuowana ...

Powierzchnia
63,30 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 409,16 zł
cena 469 000