oferta na wyłączność
6 871,51 zł/m2 cena: 369 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Tylko u nas! Oferta na wyłączność!

Serdecznie polecamy jasne i przestronne mieszkanie o pow. 53,7m2 usytuowane na IV piętrze bloku bez windy na ul. Jesionowej w Lubinie.

Mieszkanie jest dwustronne, rozkładowe i istnieje możliwość wydzielenia trzeciego pokoju poprzez dostawienie ścianki działowej w salonie i uzyskanie dodatkowej sypialni - w miejscu gdzie obecnie znajduje się stół i szafa.

* Nieruchomość bardzo zadbana i bez pilnych prac remontowych.

* Instalacja elektryczne w miedzi.

* W cenie nieruchomości stale elementy takie jak meble kuchenne, 2 szafy w przedpokoju i trzecia w salonie.

* Wydanie nieruchomości - lipiec 2026r.

* Wysokość podstawowego czynszu - 820 zł (do tego należy doliczyć wywóz nieczystości, energię elektryczną, wodę).

Atutem nieruchomości jest spokojna i bezpieczna okolica, wiele miejsc parkingowych pod budynkiem, Szkoła Podstawowa nr 8 przy ul. Parkowej.

Cena nieruchomości: 369 000zł do niewielkiej negocjacji

Zapraszamy na prezentację, Ewa Majcher - Turała, tel. 532 325 999

* Świadczymy Państwu usługi pośrednictwa na podstawie umowy, która zapewnia bezpieczeństwo transakcji i pełne wsparcie naszych doradcówKażda nasza transakcja objęta jest ochroną ubezpieczeniową  PZU S.A.
D
o ceny transakcyjnej nieruchomości należy doliczyć koszt notarialny i koszt obsługi biura nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa prezentacja nieruchomości wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych: imienia, nazwiska a także złożenia podpisu na wskazaniu adresowym i dokumentów dot. RODO.* Nieruchomości Iwona Martynowicz - Laskowska Lubin*

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty DME-MS-5377
Powierzchnia 53,70 m²
Powierzchnia użytkowa 73,70 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 4
Rodzaj budynku blok
Stan lokalu bardzo dobry
Mies. czynsz admin. 820 PLN

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Lubin, Polne
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5162

***REZERWACJA*** OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE (klucze w biurze) Na sprzedaż – 3-pokojowe mieszkanie, os. Polne, 6 piętro, winda – 329 000 zł (do negocjacji)   Mieszkanie ma bardzo wygodny układ pomieszczeń:   salon z wyjściem na balkon, ...

Powierzchnia
61,91 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 314,17 zł
cena 329 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne

Lubin, Polne
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5309

NIE SZUKAJ DALEJ - OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE. SZANOWNI PAŃSTWO! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży  nowoczesnego, przestronnego 3 pokojowego mieszkania, w  którym remont generalny przeprowadzono  w roku 2021. Nieruchomość usytuowana ...

Powierzchnia
63,30 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 409,16 zł
cena 469 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne

Lubin, Polne
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5341

NIE SZUKAJ DALEJ -OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ, DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM  BIURZE (KLUCZE W BIURZE)  W swojej ofercie posiadamy, wyjątkowa nieruchomość -  Klimatyczne mieszkanie w pięknie odrestaurowanej kamienicy – 72,5 m² pełne możliwości Jeśli marzysz o mieszkaniu z ...

Powierzchnia
72,50 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 606,90 zł
cena 479 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Ustronie

Lubin, Ustronie
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-4985

OKAZJA!!!  Jeśli szukasz przestrzeni, która łączy nowoczesną prostotę, funkcjonalność i klimat miejskiego życia – to mieszkanie w strukturze betonu jest właśnie dla Ciebie! Gorąco polecamy 3 pokojowe, urządzone w minimalistycznym stylu mieszkanie usytuowane na ...

Powierzchnia
62,31 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 526,88 zł
cena 469 000