oferta specjalna
6 813,13 zł/m2 cena: 1 349 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Oferta dla wymagającego klienta! Piękny dom 5 km od Lubina 

Tylko u nas!

Serdecznie polecamy oryginalny dom parterowy o pow. 198 m2 położony na malowniczej działce o pow. 24 ary usytuowany 5km od Lubina.

Budynek został wybudowany w 2008 roku według indywidualnego projektu, a trzy lata temu przeszedł odświeżający remont.

Nieruchomość zachwyca jasnością dzięki zastosowaniu otwartej przestrzeni i gustownej, drewnianej antresoli okalającej parter budynku oraz ręcznie wykonane drewniane schody.  
Dom składa się z otwartego salonu z kominkiem i wyjściem na ogród, trzech sypialni, jadalni, aneksu kuchennego, dwóch korytarzy, łazienki, przedsionka i kotłowni.

Do budynku przylega jednostanowiskowy garaż o pow. 25,7m2.
Całość posesji ogrodzona ogrodzeniem z piaskowca i otoczona drzewami liściastymi i iglastymi.
Nieruchomość posiada monitoring i alarm.

Specyfikacja budynku o pow. całkowitej 198,75m2:

PARTER: 136,6m2

Pokój dzienny z jadalnią: 51,47m2
Aneks kuchenny: 9,46m2
Sień: 3,34m2
Kotłownia: 3,56m2
Łazienka: 12,96m2
Pokój: 14,79m2
Pokój: 9,48m2
Pokój: 12,77m2
Korytarz nr 1: 9,58m2
Korytarz nr 2: 12,77m2

Antresola z otwartą przestrzenią i możliwością adaptacji – pow. 62,15m2

Stan techniczny budynku:

 - ławy fundamentowe z uwzględnieniem zabezpieczeń przed wpływami eksploatacji górniczej,
- ocieplenie styropianem o grubości 25cm oraz wełną mineralną o grubości 20cm,
- ostatni remont domu odbył się w 2021 roku podczas którego wymieniono okna, zamontowano nową zabudowę meblową w kuchni, położono nowe, drewniane podłogi,

- ogrzewanie i piec olejowy firmy Viessman + kominek z płaszczem wodnym,
- rolety okienne zewnętrze sterowane elektrycznie,
- brama wraz z furtka otwierana zdalnie,
- oświetlenie wokół domu na czujnik ruchu,
- przestrzeń wokół domu wyłożona jest kostka granitową,
- na posesji znajdują się studnia, duża drewutnia i wędzarnia i taras,

- oświetlenie bramy wjazdowej,
- monitoring i system alarmowy.

Cena nieruchomości: 1 349 000zł do negocjacji.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Ewa Majcher – Turała, tel. 532 325 999
 

* Świadczymy Państwu usługi pośrednictwa na podstawie umowy, która zapewnia bezpieczeństwo transakcji i pełne wsparcie naszych doradców. Każda nasza transakcja objęta jest ochroną ubezpieczeniową  PZU S.A.
D
o ceny transakcyjnej nieruchomości należy doliczyć koszt notarialny i koszt obsługi biura nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa prezentacja nieruchomości wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych: imienia, nazwiska a także złożenia podpisu na wskazaniu adresowym i dokumentów dot. RODO.* Nieruchomości Iwona Martynowicz - Laskowska Lubin*

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty DME-DS-5357
Powierzchnia 198,00 m²
Powierzchnia działki 2 387 m²
Liczba pokoi 4

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta specjalna
dom na sprzedaż - Lubin

Lubin
dom na sprzedaż

DME-DS-4841

NIE SZUKAJ DALEJ -OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE- WYŁĄCZNOŚĆ ! Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze sprzedażą wyjątkowej nieruchomości -Domu w zabudowie szeregowej - szereg skrajny z lokalem usługowym. Powierzchnia użytkowa domu  to około 210 m2 ; powierzchnia  ...

Powierzchnia
370,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
599 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
4 027,03 zł
cena 1 490 000
dom na sprzedaż - Lubin
nowa oferta
dom na sprzedaż - Lubin

Lubin
dom na sprzedaż

DME-DS-5383

Do sprzedania  komfortowy dom w zabudowie szeregowej (szereg skrajny) o powierzchni 158m2, położony w spokojnej części Lubina, pośród nowych domów jednorodzinnych. Rok budowy 2011. Budynek parterowy z użytkowym poddaszem, z garażem w bryle budynku. UKŁAD POMIESZCZEŃ: PARTER:  ...

Powierzchnia
158,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
500 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 177,22 zł
cena 1 450 000