nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Świerczewskiego

Lubin, Świerczewskiego
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5362

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE ! Mieszkanie w centrum miasta ( okolice Galerii Cuprum) o powierzchni 42,31m2, usytuowane na 4. piętrze w bloku 4-piętrowy. Mieszkanie rozkładowe- do każdego pomieszczenia niezależne wejście, dwustronne z balkonem. Mieszkanie ...

Powierzchnia
42,31 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 972,35 zł
cena 295 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Świerczewskiego
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Ścinawa

Ścinawa
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5359

Tylko w naszym biurze! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 52,23 m2, położone na 4. piętrze bloku przy ul. Jagiełły w Ścinawie  – w pobliżu szkoły, przedszkola, targowiska oraz wykańczanego właśnie basenu miejskiego. Jest to ...

Powierzchnia
52,23 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 073,71 zł
cena 265 000
mieszkanie na sprzedaż - Ścinawa
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Ustronie

Lubin, Ustronie
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5356

* REZERWACJA * Lubin, ul. Gwarków, I piętro - 61 m2 Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących komfortu – na sprzedaż atrakcyjne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,81 m², położone na I piętrze w zadbanym IV piętrowym bloku ...

Powierzchnia
60,81 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 008,55 zł
cena 487 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Ustronie

Lubin, Przylesie
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5353

NIE SZUKAJ DALEJ- OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE ! Mieszkanie 2-pokojowe – Lubin, os. Przylesie   Lokalizacja: Osiedle Przylesie Piętro: 7 Powierzchnia: 50,40 m² Cena: 309 000 zł   Opis nieruchomości: Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie ...

Powierzchnia
50,40 m2
Piętro
7
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 130,95 zł
cena 309 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Przylesie
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5349

Tylko u nas! Nie szukaj dalej! Serdecznie polecamy 3 pokojowe, przytulne mieszkanie usytuowane na parterze IV piętrowego bloku - przy ul. Krasickiego w Lubinie. Mieszkanie o pow. 54,30 m2 składa się z przejściowego pokoju dziennego z loggią, 2 sypialni, odrębnej ...

Powierzchnia
54,30 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 427,26 zł
cena 349 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Rudna, Gwizdanów

Rudna, Gwizdanów
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5343

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Szukasz przestronnego mieszkania z szybkim dostępem do terenów zielonych i stacji PKP? Ta nieruchomość spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Polecamy przestronne, 4 pokojowe mieszkanie usytuowane w miejscowości Gwizdanów - zaledwie ...

Powierzchnia
75,00 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 786,67 zł
cena 359 000
mieszkanie na sprzedaż - Rudna, Gwizdanów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem