Ścinawa
mieszkanie na wynajem

DME-MW-5306

Oferujemy na wynajem 2 pokojowe mieszkanie na II piętrze kamienicy przy ul. Chobieńskiej w Ścinawie. Lokal o powierzchni około 40 m2 (bez skosów 30m2) składa się z przechodniego pokoju dziennego, jednej sypialni ze skosami, kuchni i łazienki z toaletą. Mieszkanie ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
25,00 zł
cena 1 000
mieszkanie na wynajem - Ścinawa

Lubin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5302

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE- KLUCZE W BIURZE. Os. Staszica mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35,67m2 położone na 6-piętrze  w bloku 10-piętrowym.  Mieszkanie do remontu. Czynsz 450z ł.  Cena 189 000 zł do negocjacji.   Potrzebujesz więcej informacji ...

Powierzchnia
35,67 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 298,57 zł
cena 189 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
mieszkanie na wynajem

DME-MW-5301

Ul. Perłowa W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY DO WYNAJĘCIA WYJĄTKOWĄ NIERUCHOMOŚĆ  PREMIUM Apartament stworzony został z dbałością o najmniejszy  szczegół, wyróżnia go unikalny wygląd i topowa aranżacja wnętrza. Apartament posiada bardzo wygodny i funkcjonalny  układ, a ...

Powierzchnia
58,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
51,72 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Lubin, Centrum

Lubin, Małomice
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5299

Tylko u nas! Mamy przyjemność zaproponować Państwu 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 59,78m2, usytuowane na II piętrze bloku przy ul. Małomickiej w Lubinie. Mieszkanie jest bardzo przestronne ze względu na otwarty salon, częściowo kuchnię i duży przedpokój z szafą ...

Powierzchnia
59,80 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 107,02 zł
cena 425 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Małomice

Lubin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5287

NIE SZUKAJ DALEJ- OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE. Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,53 m², 1. piętro, z balkonem typu loggia. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne. Mieszkanie bardzo ustawne i funkcjonalne. Po generalnym remoncie. Cena 359.000zł. ...

Powierzchnia
42,53 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 205,97 zł
cena 349 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum

Lubin, Przylesie
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5280

3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Przylesie – 68,1 m², 1. piętro, balkon, 419 000 zł Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,1 m², położone na 1. piętrze w 10-piętrowym budynku z dwiema windami, na dobrze skomunikowanym Osiedlu Przylesie.  Układ ...

Powierzchnia
68,10 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 859,03 zł
cena 399 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Przylesie
Kryteria wyszukiwania

rozumiem