Lubin, Staszica
mieszkanie na wynajem

DME-MW-5323

Mieszkanie 2-pokojowe • 4-piętro •   ul. Mickiewicza     Odstępne: 1 650 zł Czynsz: 582 zł + media wg zużycia   Do wynajęcia  2-pokojowe mieszkanie położone na 4-piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku  przy ul. Mickiewicza. Lokal idealny dla pary, singla ...

Powierzchnia
44,30 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
37,25 zł
cena 1 650
mieszkanie na wynajem - Lubin, Staszica

Lubin
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5322

***REZERWACJA*** NIE SZUKAJ DALEJ- OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE- klucze w biurze. Lubin ( Krzeczyn Wlk.)  Mieszkanie  czteropokojowe usytuowane na pierwszym piętrze domu wolnostojącego Powierzchnia nieruchomości to 76,68m2.  Mieszkanie jest rozkładowe, ...

Powierzchnia
76,68 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 420,97 zł
cena 339 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin

Lubin, Przylesie
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5314

Bezczynszowe mieszkanie - ul. Wyszyńskiego - LUBIN Z przyjemnością prezentujemy Państwu bezczynszowe i bardzo zadbane mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze bloku przy ul. Wyszyńskiego w Lubinie. Nieruchomość o pow. 63m2 składa się z: - salonu z balkonem ...

Powierzchnia
63,16 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 533,88 zł
cena 539 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Przylesie

Lubin, Przylesie
mieszkanie na wynajem

DME-MW-5311

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 46,5 m² z dwoma balkonami w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Przylesie w Lubinie. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w budynku z dwoma windami. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju orasz ...

Powierzchnia
46,50 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
34,41 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Lubin, Przylesie

Lubin, Polne
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5309

NIE SZUKAJ DALEJ - OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE. SZANOWNI PAŃSTWO! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży  nowoczesnego, przestronnego 3 pokojowego mieszkania, w  którym remont generalny przeprowadzono  w roku 2021. Nieruchomość usytuowana ...

Powierzchnia
63,30 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 409,16 zł
cena 469 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne

Ścinawa
mieszkanie na wynajem

DME-MW-5306

Oferujemy na wynajem 2 pokojowe mieszkanie na II piętrze kamienicy przy ul. Chobieńskiej w Ścinawie. Lokal o powierzchni około 40 m2 (bez skosów 30m2) składa się z przechodniego pokoju dziennego, jednej sypialni ze skosami, kuchni i łazienki z toaletą. Mieszkanie ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
25,00 zł
cena 1 000
mieszkanie na wynajem - Ścinawa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem