nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Lubin, Zalesie

Lubin, Zalesie
mieszkanie na wynajem

DME-MW-5381

NAJEM! os.Zalesie. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,78m2 z tarasem Usytuowane na parterze w bloku trzypiętrowym. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym osiedlu Mieszkanie umeblowane. Kuchnia  w zabudowie wraz ze sprzętem AGD . Opłata do Zarządcy 207zł. dodatkowo  ...

Powierzchnia
37,78 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
50,29 zł
cena 1 900
mieszkanie na wynajem - Lubin, Zalesie
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne

Lubin, Polne
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5377

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Serdecznie polecamy jasne i przestronne mieszkanie o pow. 53,7m2 usytuowane na IV piętrze bloku bez windy na ul. Jesionowej w Lubinie. Mieszkanie jest dwustronne, rozkładowe i istnieje możliwość wydzielenia trzeciego pokoju poprzez ...

Powierzchnia
53,70 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 871,51 zł
cena 369 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Chocianów

Chocianów
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5372

Tylko u nas! oferta na wyłączność! Przestronne mieszkanie w kamienicy do kapitalnego remontu - Chocianów Mamy przyjemność przedstawić Państwu bezczynszowe, 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 107m2, położone na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w Chocianowie. Lokal ...

Powierzchnia
107,40 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 342,64 zł
cena 359 000
mieszkanie na sprzedaż - Chocianów
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Ścinawa

Ścinawa
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5371

Tylko u nas - oferta na wyłączność! Serdecznie polecamy przytulne, 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2 położone na drugim piętrze bloku przy ul. Jagiełły w Ścinawie. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon, kuchni, sypialni, łazienki z toaletą i przedpokoju. Stan ...

Powierzchnia
45,43 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 141,32 zł
cena 279 000
mieszkanie na sprzedaż - Ścinawa
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Ustronie

Lubin, Ustronie
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5370

Bezczynszowy apartament z prywatnym ogrodem – 75 m² + miejsce postojowe Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego apartamentu o powierzchni 75 m², położonego na pierwszym piętrze budynku, który łączy komfort życia w przestronnym wnętrzu z możliwością ...

Powierzchnia
75,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 720,00 zł
cena 729 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Ustronie
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Świerczewskiego

Lubin, Świerczewskiego
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5369

2 pokoje z balkonem, 46 M2 - Lubin, Os. Świerczewskiego Serdecznie polecamy nowe i pachnące świeżością zlokalizowane na II piętrze bloku IV piętrowego przy ul. II Brygady Legionów w Lubinie. Mieszkanie rozkładowe, II stronie z możliwością wydania kluczy od razu ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 586,96 zł
cena 349 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Świerczewskiego
Kryteria wyszukiwania

rozumiem