nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5386

NIE SZUKAJ DALEJ- OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE  Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na czwartym piętrze  w bloku 4- piętrowym , powierzchnia nieruchomości to 45 m2.  Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie w  doskonałej lokalizacji- blisko szkoła, przedszkole, ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 422,22 zł
cena 289 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Lubin, Polne

Lubin, Polne
mieszkanie na wynajem

DME-MW-5385

Do wynajęcia mieszkanie na Os. Polnym  o pow. 31.43 m2, położone na 1-piętrze w bloku 4-piętrowym Mieszkanie  bardzo zadbane. Umeblowane, kuchnia w zabudowie. Opłaty SM  464zł.  Cena wynajmu –  1550zł  + czynsz 464zł + Kaucja 2000zł + media (woda, prąd ). Wymagane ...

Powierzchnia
31,43 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
49,32 zł
cena 1 550
mieszkanie na wynajem - Lubin, Polne
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Świerczewskiego

Lubin, Świerczewskiego
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5384

  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 3 pokojowe o pow. 57m2; usytuowane na 2. piętrze w budynku z windą. Mieszkanie jest rozkładowe, dwustronne, z balkonem i piwnicą. Doskonała lokalizacja- w pobliżu szkoła, przedszkole, przystanki komunikacji miejskiej, ...

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 473,68 zł
cena 369 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Świerczewskiego
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
mieszkanie na wynajem

DME-MW-5382

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
31,58 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Lubin, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Lubin, Zalesie

Lubin, Zalesie
mieszkanie na wynajem

DME-MW-5381

NAJEM! os.Zalesie. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,78m2 z tarasem Usytuowane na parterze w bloku trzypiętrowym. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym osiedlu Mieszkanie umeblowane. Kuchnia  w zabudowie wraz ze sprzętem AGD . Opłata do Zarządcy 207zł. dodatkowo  ...

Powierzchnia
37,78 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
50,29 zł
cena 1 900
mieszkanie na wynajem - Lubin, Zalesie
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne

Lubin, Polne
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5377

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Serdecznie polecamy jasne i przestronne mieszkanie o pow. 53,7m2 usytuowane na IV piętrze bloku bez windy na ul. Jesionowej w Lubinie. Mieszkanie jest dwustronne, rozkładowe i istnieje możliwość wydzielenia trzeciego pokoju poprzez ...

Powierzchnia
53,70 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 871,51 zł
cena 369 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne
Kryteria wyszukiwania

rozumiem