Lubin (gw), Obora
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5196

OBORA -Nowoczesne dwupoziomowe apartamenty pod lasem – 66 m² i 77 m², z ogródkiem i miejscem postojowym SZANOWNI PAŃSTWO Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe apartamenty w stanie deweloperskim+, położone w spokojnej i zielonej okolicy, tuż pod ścianą ...

Powierzchnia
78,15 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 600,00 zł
cena 672 090
mieszkanie na sprzedaż - Lubin (gw), Obora

Lubin (gw), Obora
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5195

Nowoczesne dwupoziomowe apartamenty pod lasem – 66 m² i 77 m², z ogródkiem i miejscem postojowym SZANOWNI PAŃSTWO Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe apartamenty w stanie deweloperskim+, położone w spokojnej i zielonej okolicy, tuż pod ścianą lasu – ...

Powierzchnia
66,71 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 800,00 zł
cena 587 048
mieszkanie na sprzedaż - Lubin (gw), Obora

Lubin, Przylesie
lokal na wynajem

DME-LW-5187

Tylko u nas! Nie szukaj w innym biurze! Polecamy atrakcyjny lokal handlowo – usługowy z przeznaczeniem na dowolną działalność biurową, a w szczególności usługi bankowe, oświatowe, telekomunikacyjne, kosmetyczne lub medyczne. Lokal o pow.  całkowitej 179m2, powierzchnia ...

Powierzchnia
179,00 m2
Cena za m2
20,67 zł
cena 3 700
lokal na wynajem - Lubin, Przylesie

Lubin, Przylesie
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5178

NIE SZUKAJ DALEJ -OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ; DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE. SPRZEDAŻ Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,1m2, położone na piątym  piętrze w bloku z windą. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z balkonem. Okna PCV. Jasna kuchnia, ...

Powierzchnia
56,33 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 195,63 zł
cena 349 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Przylesie

Lubin, Polne
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5162

***REZERWACJA*** OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE (klucze w biurze) Na sprzedaż – 3-pokojowe mieszkanie, os. Polne, 6 piętro, winda – 329 000 zł (do negocjacji)   Mieszkanie ma bardzo wygodny układ pomieszczeń:   salon z wyjściem na balkon, ...

Powierzchnia
61,91 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 314,17 zł
cena 329 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne

Lubin, Ustronie
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5147

NIE SZUKAJ DALEJ- OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE. Na sprzedaż mieszkanie 62 m² – os. Ustronie IV, Lubin Cena: 409 000 zł Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 62 m², położonego na 4. piętrze w 4-piętrowym ...

Powierzchnia
62,00 m2
Piętro
4
Cena za m2
6 435,48 zł
cena 399 000