Ścinawa
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5279

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE- wyłączność! JEŚLI SZUKASZ NIERUCHOMOŚCI I MASZ POMYSŁ NA JEGO ARANŻACJĘ- TA OFERTA JEST DLA CIEBIE. Serdecznie polecamy Państwu tanie w eksploatacji mieszkanie o pow. 34,7 m2 położone w kamienicy w miejscowości  Ścinawa. Mieszkanie ...

Powierzchnia
34,70 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
3 717,58 zł
cena 129 000
mieszkanie na sprzedaż - Ścinawa

Lubin, Przylesie
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5278

NIE SZUKAJ DALEJ OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE. ul. Krucza 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Przylesie – 65,61 m², 9. piętro, balkon,  Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,61 m², położone na 9. piętrze w 10-piętrowym budynku ...

Powierzchnia
65,61 m2
Piętro
9
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 395,52 zł
cena 354 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Przylesie

Lubin (gw), Osiek
dom na sprzedaż

DME-DS-5275

NIE SZUKAJ DALEJ -OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM  BIURZE W trosce o komfort i szacunek dla właścicieli, a także w ramach umowy na wyłączność,  wszystkie prezentacje odbywają się wyłącznie poprzez nasze biuro. Bardzo prosimy o uszanowanie prywatności właścicieli i zasad współpracy! Jeśli ...

Powierzchnia
167,14 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 590 m²
Cena za m2
7 472,78 zł
cena 1 249 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Osiek

Lubin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5274

NIE SZUKAJ DALEJ  -OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE KLUCZE W BIURZE! Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3. piętrze w bloku czteropiętrowym, powierzchnia 48,10m2 w centrum miasta. Mieszkanie dwustronne z balkonem. Po kapitalnym remoncie -wymieniona instalacja ...

Powierzchnia
48,10 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 839,92 zł
cena 329 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum

Chocianów (gw), Jabłonów
dom na sprzedaż

DME-DS-5272

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - NIE SZUKAJ DALEJ, *Sprzedaż nieruchomości - Dom wolnostojący, posadowiony na działce o powierzchni 16 arów, położony w miejscowości Jabłonów, Gmina Chocianów, powiat polkowicki. Nieruchomość zlokalizowana - 10 km od Polkowic i Chocianowa  Dom  ...

Powierzchnia
144,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 600 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
1 520,83 zł
cena 219 000
dom na sprzedaż - Chocianów (gw), Jabłonów

Lubin
działka na sprzedaż

DME-GS-5270

OKAZJA!!!! Do sprzedania 28,64 arowa działka inwestycyjna(produkcja) , na obrzeżach Lubina.  Szczegóły pod numerem telefonu: 660 97 97 15 Cena 419 000 do negocjacji. Potrzebujesz więcej informacji o tej ofercie lub chcesz negocjować cenę? ZADZWOŃ! Marcin ...

Powierzchnia
2 864,00 m2
Cena za m2
132,68 zł
cena 380 000