Lubin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5302

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE- KLUCZE W BIURZE. Os. Staszica mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35,67m2 położone na 6-piętrze  w bloku 10-piętrowym.  Mieszkanie do remontu. Czynsz 450z ł.  Cena 189 000 zł do negocjacji.   Potrzebujesz więcej informacji ...

Powierzchnia
35,67 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 298,57 zł
cena 189 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
mieszkanie na wynajem

DME-MW-5301

Ul. Perłowa W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY DO WYNAJĘCIA WYJĄTKOWĄ NIERUCHOMOŚĆ  PREMIUM Apartament stworzony został z dbałością o najmniejszy  szczegół, wyróżnia go unikalny wygląd i topowa aranżacja wnętrza. Apartament posiada bardzo wygodny i funkcjonalny  układ, a ...

Powierzchnia
58,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
51,72 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Lubin, Centrum

Szklarska Poręba, Szklarska Poręba Dolna
lokal na sprzedaż

DME-LS-5300

Apartament inwestycyjny – Szklarska Poręba – 455 000 zł brutto   Na sprzedaż apartament o powierzchni 28,39 m², położony na parterze w atrakcyjnej części Szklarskiej Poręby.   Układ mieszkania:   salon z aneksem kuchennym sypialnia ...

Powierzchnia
28,39 m2
Piętro
parter
Cena za m2
16 026,77 zł
cena 455 000
lokal na sprzedaż - Szklarska Poręba, Szklarska Poręba Dolna

Lubin (gw), Niemstów
działka na sprzedaż

DME-GS-5295

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 15 arów, położona w miejscowości Niemstów. Nieruchomość oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania symbolem MN/U20, co daje możliwość zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem usług – idealna zarówno pod dom, ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
90,00 zł
cena 135 000
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Niemstów

Lubin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5287

NIE SZUKAJ DALEJ- OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE. Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,53 m², 1. piętro, z balkonem typu loggia. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne. Mieszkanie bardzo ustawne i funkcjonalne. Po generalnym remoncie. Cena 359.000zł. ...

Powierzchnia
42,53 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 205,97 zł
cena 349 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum

Chocianów (gw), Chocianowiec
dom na sprzedaż

DME-DS-5281

Chocianowiec- nowy dom wolnostojący- BEZ PROWIZJI  Szanowni Państwo, W swojej ofercie posiadamy na sprzedaż wyjątkowy, nowocześnie wykończony dom wolnostojący, położony w spokojnej miejscowości Chocianowiec, Dom posadowiony na imponującej działce o powierzchni ...

Powierzchnia
148,28 m2
Cena za m2
5 388,45 zł
cena 799 000
dom na sprzedaż - Chocianów (gw), Chocianowiec