Lubin, Przylesie
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5353

NIE SZUKAJ DALEJ- OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE ! Mieszkanie 2-pokojowe – Lubin, os. Przylesie   Lokalizacja: Osiedle Przylesie Piętro: 7 Powierzchnia: 50,40 m² Cena: 309 000 zł   Opis nieruchomości: Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie ...

Powierzchnia
50,40 m2
Piętro
7
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 130,95 zł
cena 309 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Przylesie

Lubin, Centrum
obiekt na sprzedaż

DME-BS-5352

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE- WYŁĄCZNOŚĆ ! Posiadamy na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny  w samym Centrum Lubina - bardzo wysoka rozpoznawalność lokalizacji ! Powierzchnia użytkowa budynku, to 461,32m2 Budynek podpiwniczony ( 143m2) powierzchnia działki- ...

Powierzchnia
461,32 m2
Powierzchnia działki [m2]
515 m²
Cena za m2
1 864,22 zł
cena 860 000
obiekt na sprzedaż - Lubin, Centrum
bez prowizji
dom na sprzedaż - Rudna, Chobienia

Rudna, Chobienia
dom na sprzedaż

DME-DS-5342

NIE SZUKAJ DALEJ OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!! - BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO  Wyjątkowa rezydencja nad Odrą – prywatność, natura i ponadczasowa jakość. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości położonej ...

Powierzchnia
149,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 300 m²
Cena za m2
9 731,54 zł
cena 1 450 000
dom na sprzedaż - Rudna, Chobienia

Lubin, Polne
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5341

NIE SZUKAJ DALEJ -OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ, DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM  BIURZE (KLUCZE W BIURZE)  W swojej ofercie posiadamy, wyjątkowa nieruchomość -  Klimatyczne mieszkanie w pięknie odrestaurowanej kamienicy – 72,5 m² pełne możliwości Jeśli marzysz o mieszkaniu z ...

Powierzchnia
72,50 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 606,90 zł
cena 479 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne

Lubin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5337

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !  Mieszkanie trzypokojowe o pow. 47.3m2 usytuowane na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie po remoncie- wymieniono instalację elektryczną, wod.-kan. Mieszkanie posiada balkon i piwnicę. Ma bardzo funkcjonalny ...

Powierzchnia
47,50 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 136,84 zł
cena 339 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum

Lubin (gw), Szklary Górne
dom na sprzedaż

DME-DS-5334

***REZERWACJA*** OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE- KLUCZE W BIURZE. Dom wolnostojący gotowy do zamieszkania, położony w spokojnej miejscowości Szklary Górne. Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce o powierzchni 27 arów, co zapewnia komfort, prywatność ...

Powierzchnia
170,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 715 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 764,71 zł
cena 810 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Szklary Górne