nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Lubin, Zalesie

Lubin, Zalesie
mieszkanie na wynajem

DME-MW-5381

NAJEM! os.Zalesie. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,78m2 z tarasem Usytuowane na parterze w bloku trzypiętrowym. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym osiedlu Mieszkanie umeblowane. Kuchnia  w zabudowie wraz ze sprzętem AGD . Opłata do Zarządcy 207zł. dodatkowo  ...

Powierzchnia
37,78 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
50,29 zł
cena 1 900
mieszkanie na wynajem - Lubin, Zalesie
nowa oferta
dom na sprzedaż - Lubin, Przylesie

Lubin, Przylesie
dom na sprzedaż

DME-DS-5378

NIE SZUKAJ DALEJ - OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE-klucze w biurze. Dom na sprzedaż – Osiedle Przylesie, Lubin Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w jednej z najbardziej pożądanych części Lubina – spokojnym i zielonym osiedlu Przylesie. To idealna propozycja ...

Powierzchnia
307,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
432 m²
Cena za m2
2 374,59 zł
cena 729 000
dom na sprzedaż - Lubin, Przylesie
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubin, Świerczewskiego

Lubin, Świerczewskiego
dom na sprzedaż

DME-DS-5374

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS-  NIE SZUKAJ DALEJ. LUBIN!  Nieruchomość  z opłatą do Zarządcy 180zł. i własnym ogrzewaniem gazowym w zabudowie szeregowej w Lubinie, szereg dwupoziomowy  o powierzchni  całkowitej  127.49m2, w tym garaż 16,78m2. Nieruchomość posiada kuchnie ...

Powierzchnia
127,49 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 020,16 zł
cena 895 000
dom na sprzedaż - Lubin, Świerczewskiego
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Świerczewskiego

Lubin, Świerczewskiego
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5366

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE OKOLICE GALERII CUPRUM Os. ŚWIERCZEWSKIEGO mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,20m2 położone na parterze w bloku 4-pietrowym. Mieszkanie rozkładowe, do każdego pokoju oddzielne wejście z przedpokoju. Kuchnia jasna, duża ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
przyziemie
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 542,86 zł
cena 264 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Świerczewskiego
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5365

NIE SZUKAJ DALEJ -OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ; DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE.   Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 42,13m2, położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w samym Centrum miasta( Rynek) Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z balkonem. Okna PCV. Jasna ...

Powierzchnia
42,13 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 663,66 zł
cena 365 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Świerczewskiego

Lubin, Świerczewskiego
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5362

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE ! Mieszkanie w centrum miasta ( okolice Galerii Cuprum) o powierzchni 42,31m2, usytuowane na 4. piętrze w bloku 4-piętrowy. Mieszkanie rozkładowe- do każdego pomieszczenia niezależne wejście, dwustronne z balkonem. Mieszkanie ...

Powierzchnia
42,31 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 972,35 zł
cena 295 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Świerczewskiego