Ścinawa (gw), Tymowa
dom na sprzedaż

DME-DS-5321

NOWA CENA - 255 000zł  Tylko u nas! – Oferta na wyłączność! – Tymowa koło Ścinawy Oferujemy a sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony w spokojnej miejscowości Tymowa – koło Ścinawy, idealnej dla osób ceniących życie na wsi, ale i dostęp ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
650 m²
Cena za m2
1 700,00 zł
cena 255 000
dom na sprzedaż - Ścinawa (gw), Tymowa

Lubin, Przylesie
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5314

Bezczynszowe mieszkanie - ul. Wyszyńskiego - LUBIN Z przyjemnością prezentujemy Państwu bezczynszowe i bardzo zadbane mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze bloku przy ul. Wyszyńskiego w Lubinie. Nieruchomość o pow. 63m2 składa się z: - salonu z balkonem ...

Powierzchnia
63,16 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 533,88 zł
cena 539 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Przylesie

Ścinawa
mieszkanie na wynajem

DME-MW-5306

Oferujemy na wynajem 2 pokojowe mieszkanie na II piętrze kamienicy przy ul. Chobieńskiej w Ścinawie. Lokal o powierzchni około 40 m2 (bez skosów 30m2) składa się z przechodniego pokoju dziennego, jednej sypialni ze skosami, kuchni i łazienki z toaletą. Mieszkanie ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
25,00 zł
cena 1 000
mieszkanie na wynajem - Ścinawa

Ścinawa
działka na sprzedaż

DME-GS-5304

Oferujemy na sprzedaż 2 działki rolne w miejscowości Lasowice, Gmina Ścinawa o następujących parametrach: - działka nr 178 o pow. 1,62 ha -kl. IV, dobra gleba zbożowa - pastewna, cena: 45 000zł - działka nr 398 o pow. 0,82 ha - użytki zielone słabe, cena: 28 000zł  Obie ...

Powierzchnia
16 200,00 m2
Cena za m2
2,78 zł
cena 45 000
działka na sprzedaż - Ścinawa

Lubin, Małomice
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5299

Tylko u nas! Mamy przyjemność zaproponować Państwu 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 59,78m2, usytuowane na II piętrze bloku przy ul. Małomickiej w Lubinie. Mieszkanie jest bardzo przestronne ze względu na otwarty salon, częściowo kuchnię i duży przedpokój z szafą ...

Powierzchnia
59,80 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 107,02 zł
cena 425 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Małomice

Lubin (gw), Miłosna
dom na sprzedaż

DME-DS-5294

Piękny dom pod lasem – cisza, natura i luksus w jednym miejscu! Tylko 10 km od Lubina! Mamy przyjemność zaproponować Państwu atrakcyjny dom wolnostojący o pow. użytkowej parteru 150 m2, usytuowany na malowniczej działce otoczonej zielenią o pow. 15 arów. Jest to ...

Powierzchnia
280,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 500 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
4 607,14 zł
cena 1 290 000