oferta na wyłączność
obiekt na sprzedaż - Ścinawa

Ścinawa
obiekt na sprzedaż

DME-BS-5373

Hala, lokal usługowy - warsztat samochodowy z wulkanizacją – gotowy biznes z potencjałem! Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Lokalizacja: Ścinawa Powiat Lubiński – 15 km od Lubina, 60 km od Wrocławia Powierzchnia działki: 2652 m² Powierzchnia warsztatu: 212 ...

Powierzchnia
2 652,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 652 m²
Cena za m2
357,84 zł
cena 949 000
obiekt na sprzedaż - Ścinawa
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Chocianów

Chocianów
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5372

Tylko u nas! oferta na wyłączność! Przestronne mieszkanie w kamienicy do kapitalnego remontu - Chocianów Mamy przyjemność przedstawić Państwu bezczynszowe, 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 107m2, położone na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w Chocianowie. Lokal ...

Powierzchnia
107,40 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 342,64 zł
cena 359 000
mieszkanie na sprzedaż - Chocianów
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Ścinawa

Ścinawa
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5371

Tylko u nas - oferta na wyłączność! Serdecznie polecamy przytulne, 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2 położone na drugim piętrze bloku przy ul. Jagiełły w Ścinawie. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon, kuchni, sypialni, łazienki z toaletą i przedpokoju. Stan ...

Powierzchnia
45,43 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 141,32 zł
cena 279 000
mieszkanie na sprzedaż - Ścinawa
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Ustronie

Lubin, Ustronie
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5370

Bezczynszowy apartament z prywatnym ogrodem – 75 m² + miejsce postojowe Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego apartamentu o powierzchni 75 m², położonego na pierwszym piętrze budynku, który łączy komfort życia w przestronnym wnętrzu z możliwością ...

Powierzchnia
75,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 720,00 zł
cena 729 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Ustronie
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Świerczewskiego

Lubin, Świerczewskiego
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5369

2 pokoje z balkonem, 46 M2 - Lubin, Os. Świerczewskiego Serdecznie polecamy nowe i pachnące świeżością zlokalizowane na II piętrze bloku IV piętrowego przy ul. II Brygady Legionów w Lubinie. Mieszkanie rozkładowe, II stronie z możliwością wydania kluczy od razu ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 586,96 zł
cena 349 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Świerczewskiego
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Rudna

Rudna
dom na sprzedaż

DME-DS-5368

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Sprzedaż lub zamiana na mieszkanie w Lubinie lub w Polkowicach! Na sprzedaż wyjątkowy dom z duszą, położony w malowniczej, historycznej części Gminy Rudna – w miejscowości Brodów. Budynek pochodzi z połowy XIX wieku, o klasycznej ...

Powierzchnia
260,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 700 m²
Cena za m2
996,15 zł
cena 259 000