nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
mieszkanie na wynajem

DME-MW-5382

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
31,58 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Lubin, Centrum
nowa oferta
dom na sprzedaż - Wińsko

Wińsko
dom na sprzedaż

DME-DS-5380

Węgrzce - Gmina Wińsko - tylko 229 000zł  Tylko u nas - oferta na wyłączność! Nieruchomość idealna dla osób ceniących spokój i kontakt z naturą! Polecamy Państwu niewielki i uroczy dom usytuowany na działce o pow. 1841 m2 w miejscowości Węgrzce w gminie Wińsko ...

Powierzchnia
120,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 841 m²
Cena za m2
1 908,33 zł
cena 229 000
dom na sprzedaż - Wińsko
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Wołów (gw), Boraszyn

Wołów (gw), Boraszyn
dom na sprzedaż

DME-DS-5379

Nieruchomość z polem i budynkami gospodarczymi - idealna pod hodowlę lub działalność gospodarczą Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Serdecznie polecamy niewielki dom z dwoma budynkami gospodarczymi oraz dwoma kawałkami pola o łącznej pow. 1,18 ha położony w spokojnej ...

Powierzchnia
0,00 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
0,00 zł
cena 379 000
dom na sprzedaż - Wołów (gw), Boraszyn
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne

Lubin, Polne
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-5377

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Serdecznie polecamy jasne i przestronne mieszkanie o pow. 53,7m2 usytuowane na IV piętrze bloku bez windy na ul. Jesionowej w Lubinie. Mieszkanie jest dwustronne, rozkładowe i istnieje możliwość wydzielenia trzeciego pokoju poprzez ...

Powierzchnia
53,70 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 871,51 zł
cena 369 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne
nowa oferta
działka na sprzedaż - Ścinawa (gw), Dąbrowa Dolna, Dąbrowa Środkowa

Ścinawa (gw), Dąbrowa Dolna, Dąbrowa Środkowa
działka na sprzedaż

DME-GS-5376

Tylko u nas!!! Na sprzedaż działka budowlana o pow. 30 arów położona w spokojnej miejscowości - Dąbrowa Środkowa,  położonej zaledwie 5km od Ścinawy i 10 km od Lubina. Działka ma klasyczny prostokątny kształt o wym. 47 m x 56 m i graniczy ze starym, poniemieckim ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
63,00 zł
cena 189 000
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Rudna, Stara Rudna

Rudna, Stara Rudna
działka na sprzedaż

DME-GS-5375

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż świetnie usytuowana działka budowlana położona w spokojnej i malowniczo położonej miejscowości Stara Rudna - zaledwie 2 km od Rudnej i 15 km od Lubina. Nieruchomość o pow. 1300 m2 posiada dojazd drogą asfaltową i ...

Powierzchnia
1 300,00 m2
Cena za m2
122,31 zł
cena 159 000