nowa oferta
50,29 zł/m2 cena: 1 900 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

NAJEM! os.Zalesie. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,78m2 z tarasem Usytuowane na parterze w bloku trzypiętrowym. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym osiedlu Mieszkanie umeblowane. Kuchnia  w zabudowie wraz ze sprzętem AGD . Opłata do Zarządcy 207zł. dodatkowo  media. Najem okazjonalny. Kaucja 2000zł. Doskonała lokalizacja ! 

Serdecznie zapraszamy na prezentację 

tel. 726 692 576; 660 97 97 15

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty DME-MW-5381
Powierzchnia 37,78 m²
Powierzchnia użytkowa 37,78 m²
Liczba pokoi 2
Rodzaj budynku blok
Kaucja zabezp. 2000
Mies. czynsz admin. 207 PLN
Balkon jest
Winda tak
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Lubin, Przylesie

Lubin, Przylesie
mieszkanie na wynajem

DME-MW-4742

Oferujemy Państwu do wynajęcia jasne i przytulne mieszkanie usytuowane na VIII piętrze wieżowca przy ul. Orlej w Lubinie. Nieruchomość o pow.  33,5 m2 składa się z sypialni, pokoju dziennego z wyjściem na loggię, aneksu kuchennego, przedpokoju oraz łazienki z WC. Mieszkanie ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
48,48 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Lubin, Przylesie

Lubin, Ustronie
mieszkanie na wynajem

DME-MW-4831

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 62m2 położone na os. Ustronie III ul. Gwarków, mieszkanie 3 pokojowe z balkonem. Rozkładowe, dwustronne. Kuchnia umeblowana. Czynsz najmu 1700zł.+ czynsz mieszkaniowy z centralnym ogrzewanie 690zł.   dodatkowo media. Najem okazjonalny   Potrzebujesz ...

Powierzchnia
62,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
24,19 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Lubin, Ustronie

Lubin, Przylesie
mieszkanie na wynajem

DME-MW-5311

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 46,5 m² z dwoma balkonami w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Przylesie w Lubinie. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w budynku z dwoma windami. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju orasz ...

Powierzchnia
46,50 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
34,41 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Lubin, Przylesie

Lubin, Staszica
mieszkanie na wynajem

DME-MW-5323

Mieszkanie 2-pokojowe • 4-piętro •   ul. Mickiewicza     Odstępne: 1 650 zł Czynsz: 582 zł + media wg zużycia   Do wynajęcia  2-pokojowe mieszkanie położone na 4-piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku  przy ul. Mickiewicza. Lokal idealny dla pary, singla ...

Powierzchnia
44,30 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
37,25 zł
cena 1 650